MICHAŁ POLNIAK

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE CIAŁO, ALE NIE WIESZ JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ?

Pozwól, że Ci w tym pomogę. Wspólnie osiągniemy wiele – pozbędziesz się zbędnego tłuszczu i nabierzesz masy mięśniowej, dzięki czemu zwiększy się Twoja pewność siebie. Zadbam także o zmianę Twoich nawyków żywieniowych na lepsze, co pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie.

Dlaczego powinieneś/naś mi zaufać?
1) Dopasuję trening indywidualnie do Twojego celu i możliwości.
2) Przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da się zrobić, jeśli tylko odpowiednio ciężko na to zapracujesz.
3) Współpraca ze mną to czas wykorzystany efektywnie w 100% z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, abyśmy mogli osiągnąć Twój cel w możliwie najkrótszym czasie.
4) Będę Cię wspierał na każdym etapie Twojej pracy nad własnym ciałem i słabościami.
5) Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności czytając książki i artykuły specjalistów i biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, abyś Ty nie musiał/a tracić na to czasu.
6) Nie będziesz się nudzić – każdy trening będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem.
7) Możliwość współpracy online – mój plan, Twój wysiłek, moje rady, TWOJE EFEKTY!

Jako trener personalny i instruktor siłowni pracuję od czerwca 2014 roku i przez ten czas zdobyłem cenne doświadczenie, dzięki któremu obecnie moi podopieczni notują bardzo dobre efekty. Dodatkowo ciągle się rozwijam szukając ciekawych szkoleń, które mogłyby wnieść pozytywne zmiany w mojej pracy.
Szkolenie na trenera personalnego nauczyło mnie podstaw z zakresu anatomii funkcjonalnej, fizjologii wysiłku, metod treningowych, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, żywienia i suplementacji oraz podejścia do klienta.
Wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji powiększyłem na szkoleniu rozszerzonym z tego zakresu z dr Grzegorzem Zydkiem i dr Małgorzatą Michalczyk, na którym oprócz wiedzy teoretycznej nauczyłem się również jak układać plany żywieniowe i suplementacyjne.
Szkolenie z zakresu treningu oporowego z użyciem piłek i taśm poszerzyło wachlarz ćwiczeń, którym do tej pory dysponowałem.
Uczestnictwo w szkoleniu Medical Trainer poza dodatkową wiedzą z zakresu anatomii funkcjonalnej, nauczyło mnie również jak postępować przy najczęściej spotykanych urazach i dysfunkcjach, np. łokieć tenisisty, kolano biegacza.
Indywidualne szkolenie z podstaw trójboju siłowego u wicemistrza świata w tej dyscyplinie – Sebastiana Kota – dało mi ogromną dawkę wiedzy na temat przysiadu, martwego ciągu i wyciskania sztangi leżąc. Omówiliśmy najczęściej popełniane błędy, poprawne warianty wykonania ćwiczeń oraz wyłapywanie słabych punktów.
Kurs Zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży i porodzie nauczył mnie jak ćwiczyć z kobietą ciężarną, aby mogła notować w bezpieczny sposób postępy w swoim wyglądzie, sile czy kondycji, a jednocześnie odpowiednio przygotować ją na sam poród nie tylko wzmacniając, ale też rozluźniając odpowiednie mięśnie.
Zdecydowanie najlepsze szkolenie, na jakim do tej pory byłem to Fizjotrener Akademii KFD. Nauczyłem się na nim jak przeprowadzać testy, aby wyłapać jak najwięcej słabych punktów oraz jak projektować plany treningowe pod kątem ich wzmocnienia z uwzględnieniem celów klienta. Poznałem również dużo ćwiczeń rehabilitacyjnych wzmacniających słabe punkty lub rozciągających / rozluźniających skrócone mięśnie.
Podczas kursu Moblity Comes First organizowanego przez CF Kraków poszerzyłem swoją wiedzę na temat kształtowania wzorców ruchowych w optymalnym zakresie ruchu.

Po co się tego wszystkiego uczę?
Żebym mógł Cię prowadzić w sposób skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Musisz wiedzieć, że większość osób nie zna poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, co może prowadzić do niepotrzebnych kontuzji. Jak poprawnie wykonać przysiad? Na to niby proste pytanie nie ma prostej odpowiedzi, bo ilu trenerów, tyle teorii. Słuchając rad specjalistów w swoich dziedzinach i testując różne techniki wiem dokładnie jak powinno się wykonywać określone ćwiczenia tak, aby były skuteczne, ale przede wszystkim dopasowane do Twojego indywidualnego typu budowy. Pokażę Ci, jak ćwiczyć, aby bezpiecznie osiągnąć swój cel! Jestem dla Ciebie dostępny nie tylko podczas treningów czy krótkich konsultacji. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, a postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania najszybciej jak tylko będę mógł. Nie zostałem trenerem, bo musiałem, czy dlatego, że stało się to modne. Zostałem trenerem, bo chciałem i nadal nie straciłem motywacji i zapału do pracy. Mógłbym bez końca pisać o tym, jak wiele sport znaczy w moim życiu, ale to nie o mnie tutaj chodzi tylko o CIEBIE. Masz cel i pozwól mi sobie pomóc w jego realizacji a razem osiągniemy SUKCES, tylko zrób ten pierwszy krok i NAPISZ do mnie lub ZADZWOŃ! Nie jestem trenerem, który podczas treningu gapi się non stop w telefon i w ogóle nie jest zainteresowany podopiecznym. Całą swoją uwagę skupiam na Tobie. Jestem także elastyczny jeśli chodzi o pory i czas trwania treningów. SKONTAKTUJ się ze mną, a na pewno wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

ZACZNIJ działać już teraz!
Twój trener Michał Polniak

METAMORFOZY